top of page
Residential Neighborhood

הדרך הקלה לקנות דירה בישראל!!!
 

בואו נתחיל ממי אני ולמה אתם חייבים ללמוד ממני אם אתם רוצים להצליח בתחום הנדלן:
 

כמו רבים מאיתנו בגיל 25 קראתי את הספר אבא עשיר אבא עני והחלטתי שאני רוצה לעשות כסף מנדל”ן - מעבר להמון תשוקה ורצון להרוויח כסף היה חסר לי המון ידע פרקטי, לא הבנתי איך באמת עושים כסף.

הגעתי למסקנה שהספר נתן לי כיוון טוב למחשבה וקראתי את יתר סדרת הספרים  של רוברט קיוסקי ועדיין לא הבנתי כלום, חוץ מזה שאני חייב להפחית התחייבויות ולהתחילו לצבור נכסים🏘️💸
 

השלב הבא היה ללכת לכל סדנא והרצאה אפשרית בתחום, בכל אחת מן המרצים דיברו במושגים מפציצים, שאמנם הם מעולים מבחינה תאוריטית, אבל הבעיה היא שאף אחד מהם לא נתן לי באמת ידע פרקטי שעזר לי להכניס כסף מנדל״ן.
 

יותר מזה כששאלתי את אותם המרצים איזה נכסים יש בבעלותם - בדרך כלל הייתי מקבל תשובות לא ברורות בסגנון של : “יש לי קרן, היא קונה כל מיני נכסים וכו’ וכו'.

התגובה שלי בתור חייל משוחרר בלי יותר מידי כסף הייתה: כל הכבוד לך אבל אני רק השתחררתי , אני לא מבין מה עלי לעשות כרגע כשאין לי כסף וידע פרקטי ?

רוב התשובות היו אינטרסנטיות בצורה מגעילה: ” שים את הכסף אצלי בקרן ואל תדאג” , ברגע הזה הבנתי שאני חייב לסלול דרך בעצמי וללמוד מטעויות וכשלונות שאצבור במהלך הדרך.

לאחר הרבה טעויות זה התחיל להיות אינטואיטיבי וכל רכישת נדל״ן שלי הפכה בסופו של דבר לרכישה מוצלחת, והתחלתי לראות רווחים יפים.
זה היה הרגע שבו נשבעתי לא להיות כמוהם, ולהשתמש בידע שלי כדי לעזור לאחרים להבין דוגרי מה לעשות כדי להתחיל להרוויח מתחום הנדל"ן , בלי מילים מפוצצות, בלי לגזול כסף וזמן מיותר ובלי לבלבל תשכל!

 

לכן בניתי את ההרצאה המטורפת שאתם עומדים לראות ממש בקרוב אם תעשו את הצעד הנכון עבורכם ותרשמו😉
מטרת ההרצאה היא לשתף את הדור הבא ואת אלו שכל החיים חששו ופחדו להכנס לתחום הזה ולהראות לכם בפשטות, צעד אחרי צעד שכל אחד יכל לקנות נכס במחיר אטרקטיבי, לשבח אותו ולמכור אותו במחיר גבוהה בהרבה! 
מההרצאה תצאו ממצב שבו אין לכם ידע למצב שבו תוכלו להתחיל לחפש דירות להשקעה ולעשות תשואות אדירות על הכסף שלכם.
כמובן אין פה קסם ושום דבר לא יקרה ביום אחד, אבל אם לא תתחילו זה לא יקרה לעולם, הבחירה בידכם.


“One day or day one - the choose is yours “👇🏽

הדרך הקלה להפוך למותג
הדרך הקלה להפוך למותג
When
30 באוג׳ 2023, 18:00 – 21:00
Where
תל אביב-יפו,
דרך מנחם בגין 146, תל אביב-יפו, ישראל
  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok

בהרצאה אני הולך לספר את הסיפור האישי שלי, איך הגעתי למצב שבו רכשתי והשבחתי 10 דירות בתוך 10 שנים, ממה מתחילים, איך קונים דירה ראשונה,

?איך מחזיקים שני נכסים ונמנעים ממס רכישה וממס שבח
 

מעבר לסיפור האישי שלי אני אשתף כלים פרקטים ואראה לכם שיש מציאות בשוק הנדלן גם היום למרות עליית המחירים, ואיך לנצח את הריביות שלא מפסיקות לעלות.

 

מטרתי היא לעזור לכם לקצר את התהליך שאני עברתי כי בזמנו לא היה מי שיעשה את זה עבורי, בצורה הוגנת וישרה ככה שבאמת ארוויח בסופו של דבר.

 

מי מכם שהולך ליישם את הסוד שאגלה לכם בסדנא - הולך להגיד לי תודה בעוד מספר שנים וזוהי התמורה הכי טוב שאני יכל לקבל עבור ההרצאה.

 

עלות ההרצאה היא סמלית ביותר ₪490 בלבד עבור כרטיס , אני בטוח שבמסעדה בסוף שבוע אתה משאיר יותר, וההבדל ביני לבין המסעדה זה שהיא לא נותנת לך עשירית מהערך והכלים שאני הולך לתת לך.

רק שתבינו שווי הערך שתקבלו בהרצאה עובר את המיליון ש”ח בקלות!

 

לא הייתי ממליץ לכם לפספס , לשריין מקומות מעכשיו!!! כמות המקומות מוגבלת מאוד על מנת שאוכל לתת יחס אישי לכל אחד ואחד מכם בסוף ההרצאה👇🏽

הדרך הקלה לעשות כסף מנדל״ן
הדרך הקלה לעשות כסף מנדל״ן
When
11 באוק׳ 2023, 18:00 – 21:00
Where
תל אביב-יפו,
אחד העם 54, תל אביב-יפו, ישראל

 

לוח זמנים עבור ערב נדל״ן:

18:00 - התכנסות והכרות.

18:30 - תחילת ההרצאה , נדבר על איך משקיעים בשנה כל כך מורכבת.

19:30 - נתחיל לדבר על פטנט שיסביר לכם איך ניתן לחסוך 900 אלף ש"ח ממסים ברכישת שלושה נכסים.

20:30 - שאלות תשובות - תוכלו לשאול מה שתרצו עד שנענה ונבהיר הכל.

Все видео
bottom of page